Gözleriniz En İyisini Hak Ediyor!

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde, güvenilir ve tecrübeli göz cerrahlarımız ile 2022 model Robotik Excimer Laser sayesinde gözleriniz artık emin ellerde.

Bize Ulaşın

Excimer Lazer Göz Ameliyatları

18 yaşından büyük ve göz yapısı uygun olan hastalara uygulanmaktadır. Nişantaşı Göz Merkezi nde Robotik Excimer Lazer Teknolojisi ile Uzak, Yakın ve Astigmat kusurları düzeltilmektedir. LASIK, Q-LASIK, iLASIK, LASEK, PRK, T-PRK (NoTouch), Presbiyopi LASIK Akıllı Lazer, Topo-Guided LASIK, ameliyat teknikleri uygulanmaktadır.

Mercek Ameliyatları

Nişantaşı Göz Merkezinde, Katarakt sorunu veya göz yapısı uygun olan hastalarımıza Fako cerrahisi ile Monofokal, Multifokal ve Trifokal mercek değişim ameliyatları yapılmaktadır. Özellikle 21 ile 45 yaş aralığındaki yüksek numaralı hastalarımıza göz içi Fakik (ICL) Lens ameliyatları uygulanmaktadır.

Keratoconus Cross-Linking

Özellikle Kornea kollajen çapraz bağlama adı verilen Cross-Linking ameliyatları Keratokonus hastalığının ilerlemesini durdurmaya ve tedavi edilmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra gelecekteki muhtemel bir kornea nakli ihtiyacını önleyebilir. Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde Cross-Linking ameliyatınızı olabilirsiniz.

Kornea Nakli Keratoplasti

Keratoplasti Ameliyatları, Korneanızın kısmen veya tamamen uygun bir kornea dokusuyla değiştirilmek üzere yapılan cerrahi bir işlemdir. Gözünüzün dış tabakasını oluşturan korneanızın her hangi bir nedenden dolayı zarar görmesi veya işlevini yitirmesi durumunda Kornea nakline ihtiyacınız olabilir.

Blefaroplasti Göz Kapağı Estetiği

Blefaroplasti, Göz Kapağı Estetiği anlamına gelir. Deforme olmuş üst ve alt göz kapakların düzeltmek için uygulanan kozmetik bir cerrahidir. Neticede deforme olan göz kapaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özellikle Entropion, Ektropion ve Pitoz Göz kapağı şekil bozuklukları Blefaroplasti ile düzeltilmektedir.

Yakın sorunu olanlar için Presbiyopi LASIK Akıllı Lazer Göz Tedavisi bir çözüm olabilir.

Kısaca söylecek olursak herkesin yakını görme ve okuma kabiliyeti 40 yaşından sonra yaşlandıkça kötüleşir. Dolayısı ile yakın görme kusuru olan hastalarımıza, Presbiyopi Akıllı Lazer tedavisi uygulanabilmektedir. Nişantaşı Göz Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Mercek Ameliyatı Monofokal, Multifokal, Trifokal Mercek Değişimi

Nişantaşı Göz Merkezi olarak özellikle gözünüze mümkün olan en uyumlu Monofokal, Mutifokal ve Trifokal Mercek seçenekleri sizlere sunulmaktadır.  Mercek ameliyatlarında en önemli konu tecrübeli ve uzman cerrah kalitesidir. Bunun dışında kararınızı vermek için zaman ayırıp etraflıca seçeneklerinizi araştırmanızı öneririz.

Daha Fazla

Q-LASIK Lazer Göz Ameliyatı ile hızlı tedavi hızlı sonuç.

Nişantaşı Hastanesi Göz Merkezinde LASIK Lazer göz ameliyatlarında ülkemize 2023 yılında gelen ve kullanılmaya başlanan Amerikan FDA onaylı ML7 Q-LASIK teknolojisi kullanılmaktadır. Q-LASIK Lazer Göz Ameliyatı sayesinde Uzak, Yakın ve Astigmat göz kırma kusurlarınızdan 10 dakika içinde kurtulabilir, 4-5 saat içerisinde net bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Rekraktif Excimer Lazer Teknolojisinde Altın Standart

Nişantaşı Göz Merkezinde, 4. Jenerasyon 2022 model yeni nesil (1200 Hz) Robotik Excimer Lazer Teknolojisi kullanılmaktadır. Dolayısı ile LASIK, Q-LASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK (NO-TOUCH), Topo-Guided LASIK, ameliyat tekniklerinin tamamı uygulanmaktadır.

Daha Fazla

Hassas Profilli Hasta Programı

Öncelikle Hassas Profilli Hasta Programı yüksek numaralı göz kırma kusuru olan uygun hastalara uygulanmaktadır. Ayrıca Lazer göz ameliyatına uygun olmayan yüksek numaralı veya Keratoconus hastalarımız için Göz İçi Fakik ICL Lens. Ve Tri-fokal, Multifokal mercek tedavi programları hastanemizde uygulanmaktadır.

Daha Fazla

Miyop, Hipermetrop, Astigmat
Lazer Göz Tedavisi

Kısacası Uzağı göremeyen Miyop ve Hipermetrop hastalarda kornea olması gerekenden ya daha kavislidir yada daha düzdür. Dolayısı ile bulanık bir görüntü oluşur. Bunun dışında Astigmat ise gözünüzün silindirik şeklini etkileyen başka bir nedendir. Neticede Lazer Göz Ameliyatıları ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmattan kusurlarınızda kurutlabilirsniz.

Daha Fazla

Şaşılık Ameliyatları

Özellikle Strabismus veya genel adıyla Şaşılık, gözün istem dışı kayması nedeni oluşmaktadır. Dolayısı ile şaşılık gözlerin yanlış pozisyonda bulunup farklı noktalara doğru baktığı bir durumdur ve kalıtsaldır. Neticede şaşılığı düzeltmek için şaşılık ameliyatları etkili olması mümkündür.

Daha Fazla

Glokom Göz Tansiyonu Ameliyatları

Özellikle glokomun erken teşhis edilebilmesi için düzenli göz muayeneleri yaptırarak göz tansiyonunuzu mutlaka ölçtürünüz. Neticede Glokom, ilaç tedavisi veya Trabeculectomy-tüp yerleştirme ameliyatları ile tedavi edilebilir veya önlenebilir.

Daha Fazla
Anasayfa » Nişantaşı Göz Merkezi | 4440077 | Akıllı Lazer Göz Merkezi