Anasayfa » Biz Kimiz – Akıllı Lazer Göz Merkezi

Biz Kimiz – Akıllı Lazer Göz Merkezi

Bize Ulaşın
Contact Us

Akıllı Lazer Göz Merkezi Hakkında

Akıllı Lazer Göz Merkezi, Türkiye’nin konusunda lider ve köklü teknoloji şirketlerinden olan MCD Teknoloji Yatırımları A.Ş. tarafından 2019 yılında kurulmuştur.
Özellikle Akıllı Lazer Göz Merkezlerinin kuruluş amacı, Türkiyenin bir çok ilinde bulunan Özel Hastanelere, Uzman Göz Doktorları kadromuzla, son teknolojiler kullanarak göz tedavilerini ve altyapıları sağlamak üzere kurulmuştur. Bu sayede Türkiyenin bir çok ilindeki göz hastaların bulundukları veya en yakındaki illerdeki anlaşmalı hastanelere giderek yüksek teknoloji ile birlikte en iyi standartta ve uygun koşullarda tedaviden faydalanmaları sağlanmaktadır.

MCD Teknoloji Yatırımları A.Ş. hakkında:

MCD Teknoloji Yatırımları A.Ş. 2001 yılında kurulmuş olup, GSM, Telekomünikasyon ve Internet Teknolojileri, Finansal Teknolojiler, Savunma Sanayi ve Sağlık Teknolojileri alanlarında uzun yıllar sayısız yazılım ve yüksek teknoloji gerektiren projeleri başarı ile geliştirmiştir. MCD Teknoloji tarafından geliştirilen yüksek teknoloji projeleri, uluslar arası değerlendirme kuruluşuları tarafından bir çok uluslar arası ödüle layık görülmüştür. Şirketimiz konusunda lider Alman Excelsius Medical iş birliği ile Excimer Lazer Teknolojileri üzerinde Rekraktif Lazer teknolojileri Ar-Ge ve Yazılım geliştirmeleri yapmaktadır. Son beş yıldan bu yana üzerinde çalışılan uzaktan online robotik kumanda sistemleri ve Göz Cerrahlarına yönelik Rekfraktif Göz Tedavileri Eğitimlerini sağlayan dünyanın ilk Online Lazer Ameliyat Platformu şirketimiz tarafından geliştirilmiştir. Excelsius Medical tarafından üretilen dünyanın ilk uzaktan yönetilebilir portable Robotik teknolojiye sahip Excimer Lazer cihazı 2022 yılı başı itibarı ile dünya pazarına sunulmuş olup 2022 Mart ayı itibarı ile bu teknoloji Türkiye ye ilk defa MCD tarafından getirilerek sağlık hizmeti veren kuruluşların ve görme kusuru olan şifa bekleyen hastalar ile birlikte Türk Göz Doktorlarının hizmetine sunulmuştur.

 

Faydalı Linkler: Doktorlarımız Hakkında. Biz Kimiz. Teknolojimiz Hakkında. Hasta Kabulleri Hakkında. VIP Hasta Hizmetlerimiz. Kariyer. Akıllı Lazer Göz Merkezleri Nerede? Sağlık Turizmi Acenta İmkanları Hakkında.

Akıllı Lazer Göz Merkezi, MCD Teknoloji, MCD technology, Smart Lazer Eye Center, Nişantaşı hastanesi, Akademi Göz Merkezi, Nişantaşı Göz Merkezi, Akıllı Lazer Göz Merkezi
Smart Lazer Eye Center, Nişantaşı hastanesi, Akademi Göz Merkezi, Nişantaşı Göz Merkezi, Akıllı Lazer Göz Merkezi