Anasayfa » Sağlık Turizmi ve Acenta İlişkileri

Sağlık Turizmi ve Acenta İlişkileri

Bize Ulaşın
Contact Us

Acenta İlişkileri

Sağlık Turizmi Yapan Kurumlar

Özellikle Yurt Dışından Hasta getiren ve Sağlık Turizmi yapan kuruluşlar değerlendirme sonrasında kurumumuz ile anlaşma yaparak çalışabilmektedirler. Sağlık Turizmi yapan yetkili acentaların yeterlilikleri ilgili kurullarımızca kontrol edildikten sonra sözleşme yapılmaktadır. Özellikle sözleşme sonrasında kurumumuz tarafından tedaviler ile ilgili eğitimler verilmekte ve içerik desteği sağlanmaktadır. Ayrıca kurumuz tarafından anlaşmalı acentalara Çağrı Merkezi ve Hasta Hizmetleri Desteği verilmektedir. Bilhassa acenta olmak isteyen kurumların  0 850 340 26 66 nolu telefondan bize ulaşmaları gerekmektedir.

Yabancı Dil Desteği

www.akillilazergozmerkezi.com veya www.smartlasereyecenter.com web sitesimiz 32 farklı dile çevrilmiştir. Özellikle kurumumuz ile anlaşmalı Acentalar bulundukları ülkenin dilinde hastalarına hizmet verebilmektedir. Özellikle bazı ülkelerde münhasırlık sözleşme şartlarını sağlayan ve yetkili temsilcilik anlaşması yapan acentalar kendilerine sağlanan web sayfası altyapısı üzerinden bulundukları ülkenin dilinde ve domain uzantısı ile (Örnek: smartlasereyecenter.com.de) hastalarına hizmet vermeleri mümkündür.

Münhasırlık – Ülke Temsilciliği

Bilhassa münhasır temsilcilik sözleşmesi ile bulundukları ülkelerde faaliyet gösteren temsilci acentalar, smartlasereyecenter.com.xx domaini üzerinden dijital pazarlama ve tanıtımlarını kendi bütçeleri ile yapabilmektedir. Tüm hastaların başvurularına istendiği taktirde hem kendileri hemde şirketimizin çağrı merkezi ilgili ülkenin dilinde cevap hastalara cevap verebilmektedir.

Münhasır olarak temsilcilik almak isteyen kurumların mutlaka Sağlık Turizmi konsunda tecrübeli olması ve Göz Hastalıkları ve Tedavileri  konusunda bilgi sahibi olması tercih sebebidir.

Kurumumuz başvurunuzu talebinizi değerlendirmek için sizde bir takım belgeler ve çalışmalar isteyebilir. Ayrıca pazarlama planı hazırlamanız gerekecektir. Eğer ülke temsilciliği konusunda başvurmak isterseniz bize başvurabilirsiniz. Size mümkün olan en kısa sürede cevap verilecektir.

 

Faydalı Linkler: Doktorlarımız Hakkında. Biz Kimiz. Teknolojimiz Hakkında. Hasta Kabulleri Hakkında. VIP Hasta Hizmetlerimiz. Kariyer. Akıllı Lazer Göz Merkezleri Nerede? www.smartlasereyecenter.com hakkında.

Yurt Dışı Sağlık Turizmi, Göz ile ilgili sağlık turizmi