Anasayfa » Ücretsiz Lazer Göz Tetkikleri

Ücretsiz Lazer Göz Tetkikleri

Bize Ulaşın
Contact Us

Ücretsiz Lazer Göz Tetkikleri

Akıllı Lazer Göz Merkezlerinde Lazer Göz Uzmanlarımızın yapacağı göz taramaları sadece basit bir göz testinden daha fazlasıdır. Çok deneyimli uzmanlarımız göz kırma kusurlarınızı, genel göz yapınızı ve genel göz sağlığınızı değerlendirmek için bir dizi testler ve tetkikler yapacaktır. Ayrıca kişisel gereksinimlerinizi tartışabilecek ve endişeleriniz hakkında kendileri ile konuşabileceksiniz.

Tetkik ve değerlendirme görüşmeleri için yaklaşık 30 dakika size ayrılacaktır. Nihai sonuçlar bize göz ameliyatı için uygun olup olmadığınızı ve uygunsa hangi tedavinin sizin için en iyi olacağını söyleyecektir.

Lazer Göz Tetkiklerinide sizi neler bekliyor:

  • Merkezlerimize geldiğinizde, tetkik sürecindeki farklı adımları açıklayacak olan hasta danışmanınız ile tanışacaksınız.
  • Sağlığınız ve kişisel durumunuz hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamız için genel sağlığınız ve yaşam tarzı seçimlerinizle ilgili bir dizi soruyu yanıtlayacaksınız.
  • Lazer Göz Ameliyatları için bir dizi gelişmiş göz tetkikleri ve testlerden geçeceksiniz.
  • Doğal görüşünüzü ve mevcut göz reçetenizi belirlemek için bir dizi göz muayenesinde geçeceksiniz.
  • Lazer Göz Uzmanımız veya Optisyenimiz bizlere sağladığınız bilgilere ve test sonuçlarınıza dayanarak, aynı zaman gerekli durumlarda Göz Cerrahına danışarak göz ameliyatı için uygun olup olmadığınızı belirleyebilir.
  • Tetkikleriniz boyunca soru sorma fırsatınız olacak ve tedavinizle ilgili rahat hissetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size sağlayacağız.
  • Akıllı Lazer Göz Merkezlerimizde her hafta yüzlerce hastaya bakıyoruz ama her hastamıza aynı dikkati ve ilgiyi gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Tedavi sürecinizin sorunsuz geçmesini sağlamak için emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.