Anasayfa » VIP Hasta Hizmetlerimiz

VIP Hasta Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın
Contact Us

VIP Hasta Hizmetlerimiz

Akıllı Lazer Göz Merkezi’nde VIP Hasta Hizmetlerimiz den faydalanarak Göz ameliyatlarınız en konforlu şekilde olabilirsiniz.

Hasta Kabulu, Akıllı Lazer Göz Merkezi, Akademi Göz Merkezi, Nişantaşı Göz Merkezi, VIP Hasta Hizmetleri

VIP Hasta Hizmetlerimiz sayesinde tek başınıza gelseniz dahi evinizden, işinizden veya bulunduğunuz adresten VIP aracımızla alınır, hastanelerimize kadar getirilirsiniz. Özellikle Kasta Koordinatörlerimiz tüm süreç boyunca size rehberlik edecek ve sizi yalnız bırakmayacaktır. Bilhassa tedaviniz tamamlandıktan sonra evinizin kapısına kadar şoförümüz tarafından bırakılırsınız.

Özellikle Yurt dışından veya il dışından gelen hastalarımız isterlerse VIP Hasta Hizmetlerimiz den faydalanmaktadırlar. İster otobüs terminalinden ister hava limanından alınarak hastanemize ulaştırılırsınız. Eğer konaklamak isterseniz Hastanemizin hemen yanı başındaki anlaşmalı otellerde konaklayabilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz zaman havalimanı veya otobüs terminalinden evinize güvenli ve konforlu bir şekilde yolcu edilirsiniz.

Akıllı Lazer Göz Merkezi’nde aşağıdakilere güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz:

Araştırmalarla desteklenen ve sürekli olarak dünya standartlarında sonuçları titizlikle takip ettiğimizden.

Kişiye özel bir yaklaşım içinde mükemmeliyetçi yaklaşımımızdan.

Özellikle tedavileriniz süresince sizi rahat ettireceğimizden.

Ameliyat öncesi ve sonrası tüm tetkiklerinizin ve kontrollerinizin takip edileceğinden.

Tüm Göz Ameliyatında son derece güvendesiniz…

Her şey güven ile ilgili. Görme kabiliyetiniz paha biçilemez. Karar vermeden önce her seçeneği iyice kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Göz Cerrahi Tedavileri alandaki en tecrübeli ve yüksek eğitimli cerrahlardan seçilmiş cerrahi ekibimiz sayesinde, Göz Cerrahisi sonuçlarımızın dünya standartlarında olduğunu göreceksiniz.

Kişiye Özel Göz Ameliyatları

Her göz benzersizdir. Mümkün olan en iyi sonucu almanın tek yolu, tedaviyi her bir göze tam olarak uyarlamaktır. Uzman Cerrahi ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla biz de size bunu sağlıyoruz. Göz Cerrahlarımız, kesinlikle sahip olacağınız en titiz ve ayrıntılı göz muayenesine dayanarak, kişisel tedavi planınıza göre uygulamaktadır.

Göz Cerrahisindeki başarımız tesadüf değildir…

Özellikle ccuz bir göz ameliyatının sizin için uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Ucuza bir televizyon satın alıyorsanız bu iyi olabilir, ancak görme kabiliyetiniz ile kumar oynamaya değmez. Bilhassa bilinizki ucuz göz ameliyatı olmak demek, teknolojiden, hekim kalitesinden ve tıbbi bakım ve steril koşullarından feragat etmek ve en önemlisi risk almak demektir. Göz ameliyatı olmak isteyen bir hastanın üzerine düşen ve en çok dikkat etmesi gereken konular; son teknolojiye katarakt cerrahisi ve görüntüleme cihazlarına sahip, steril ortama sahip hastane ve tecrübeli, konusuna hakim doktor ve klinik ekibi seçmek olmalıdır. Özellikle tüm hastalarımıza sadece iki gözü olduğunu ve en önemli ve en hassas duyu organının gözleri olduğunu hatırlatmak isteriz.
Bu yapılanların hiçbiri Göz sağlığınızdan daha önemli değil ve biz kaliteden ve son teknolojiden ödün vermiyoruz.

Faydalı Linkler: Doktorlarımız Hakkında.Teknolojimiz Hakkında. Hasta Kabulü Akıllı Lazer Göz Merkezleri Nerede? Lazer Göz Ameliyatları Hakkında. Katarakt Ameliyatları Hakkında.