Anasayfa » Göz Teknolojileri Hakkında

Göz Teknolojileri Hakkında

Bize Ulaşın
Contact Us

Göz Cerrahisi teknolojinin en pahalı ve önemli olduğu tıp bilimlerinin başında gelir. Çok tecrübeli ve iyi bir göz cerrahınız olabilir ve sizi ameliyat edebilir. Ama unutmayınız ki göz cerrahınız ne kadar tecrübeli veya iyi olursa olsun, son teknoloji kullanmayan bir göz cerrahı gözünüzü ancak kullandığı teknolojinin izin verdiği ölçüde sizi tedavi edebilir.

Her hastamızın ihtiyaçları, Göz Cerrahisi teknolojimizi kullanma şeklimizi belirler. İki göz tam olarak aynı değildir, bu nedenle ilk görevimiz gözlerinizin en ince ayrıntılarını anladığımızdan emin olmaktır. Bu sürecin önemli bir parçasıda mümkün olan en iyi teknolojiyi kullanmaktır. Yenilikçi teknolojileri kullanarak güvenilir göz tedavilerini sizlere sağlamak için iyi bir teknolojik alt yapıya sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bunun yanında, yılların tecrübesine, detaylı araştırmalarına ve kapsamlı tarama süreçleri ile gözlerinize uygun olan bireysel göz tedavisi planları oluşturulmaktadır.

Göz tedavilerinde bir göz cerrahının doğru teşhis koymak ve doğru tedaviyiye karar verebilmesi için en yenilikçi teknoloji test ve görüntüleme cihazlarını kullanması gerekir. Akıllı Lazer Göz Merkezlerinde dünya standardında yenilikçi teknolojiler ile tasarlanmış test ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır.

Akıllı Lazer Göz Merkezlerinde 4. jenerasyon 2022 model Robotik Excimer Lazer teknolojisi kullanılmaktadır.

Akıllı Lazer Göz Merkezlerinde, 2022 model 4. jenerasyon 1200 Hz hıza sahip Excimer Lazer teknolojileri kullanılmaktadır. Alman Excelsius Medical mühendisleri tarafından geliştirilen Online Robotik teknoloji ile yönetilebilen 2022 model Excelsius M7 H serisi Excimer Lazer kullanılmaktadır.

DAHA FAZLA

Excelsius – FemtoSecond Femton F1 Lazer

4. jenerasyon FemtoSecond Lazerler içerisinde yenilikçi teknolojiye sahip Excelsius Femtosecond Femton F1 Lazer çok sayıda uygulamaya açıktır. Temel konfigürasyonunda “All Femto LASIK” fonksiyonu ile Miyop, Hipermetrop, Astigmat ve Presbiyopi LASIK göz ameliyatlarını “Lenticule Extraction” tekniği ile yapabilen 500 Hz hızında ve Robotik teknolojiye sahip Femtosecond Lazerdir.

Akıllı Lazer Göz Merkezi Ön göz segmenti tomografisinde Altın Standart

Göz Cerrahlarının birinci tercihi Pentacam ile temassız yapılan ön segment ölçümleri lazer göz cerrahisinde kesin ve güvenilir teşhis ile başarılı bir tedaviye imkan sağlar.

Akıllı Lazer Göz Merkezi Göz Görüntülemede Altın Standart

Göz Cerrahlarının tercihi gelişmiş Japon teknolojisine sahip Righton LED Bio-Mikroskop ile kesin ve güvenilir teşhis.