Gözleriniz En İyisini Hak Ediyor!

Akademi Hastanesi Göz Merkezinde, güvenilir ve tecrübeli göz cerrahlarımız ile 2022 model Robotik Excimer Laser sayesinde gözleriniz artık emin ellerde.

Bize Ulaşın

Excimer Lazer Göz Ameliyatları

Genelde 18 yaşından büyük ve göz yapısı uygun olan hastalara uygulanmaktadır. Akademi Hastanesi Göz Merkezi nde, Robotik Excimer Lazer Teknolojisi ile Uzak, Yakın ve Astigmat kusurları düzeltilmektedir. LASIK, iLASIK, LASEK, PRK, T-PRK (NoTouch), Presbiyopi Akıllı Lazer, ameliyat teknikleri uygulanmaktadır.

Mercek Ameliyatları

Akademi Hastanesi Göz Merkezinde, Katarakt sorunu olan hastalarımıza Fako cerrahisi ile Monofokal, Multifokal ve Trifokal mercek değişim ameliyatları yapılmaktadır. Bilhassa  21 ile 45 yaş aralığındaki yüksek numaralı hastalarımıza göz içi Fakik (ICL) Lens ameliyatları uygulanmaktadır.

Keratoconus Cross-Linking

Neticede Kornea kollajen çapraz bağlama adı verilen Cross-Linking ameliyatı, keratoconus’un ilerlemesini durdurmaya yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra gelecekteki muhtemel bir kornea nakli ihtiyacını önleyebilir. Akademi Hastanesi Göz Merkezinde Cross-Linking ameliyatınızı olabilirsiniz.

Kornea Nakli Keratoplasti

Keratoplasti, Korneanızın kısmen veya tamamen uygun bir kornea dokusuyla değiştirilmek üzere yapılan cerrahi bir işlemdir. Dolayısı ile gözünüzün dış tabakasını oluşturan korneanızın her hangi bir nedenden dolayı zarar görmesi veya işlevini yitirmesi durumunda Kornea nakline ihtiyacınız olabilir.

Blefaroplasti Göz Kapağı Estetiği

Blefaroplasti-Göz-Kapağı-Estetiği, deforme olmuş üst ve alt göz kapakların düzeltmek için uygulanan kozmetik bir cerrahidir. Neticede göz kapaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırır. Özellikle Entropion, Ektropion ve Pitoz Göz kapağı şekil bozuklukları Blefaroplasti ile düzeltilmektedir.

Yakın sorunu olanlar için Presbiyopi “Akıllı Lazer” Göz Tedavisi bir çözüm olabilir.

Kısaca söylecek olursak herkesin yakını görme ve okuma kabiliyeti 40 veya 45 yaşından sonra yaşlandıkça kötüleşir. Dolayısı ile yakın görme kusuru olan hastalarımıza, Presbiyopi Akıllı Lazer tedavisi uygulanabilmektedir. Akademi Hastanesi Göz Merkezi ni arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Mercek Ameliyatı Monofokal, Multifokal, Trifokal Mercek Değişimi

Akademi Hastanesi Göz Merkezi nde, özellikle gözünüze tam uyumlu Monofokal, Mutifokal ve Trifokal Mercek seçenekleri sunulmaktadır.  Hepsinden önce mercek ameliyatlarında en önemli konu tecrübeli ve uzman cerrah kalitesidir. Bunun dışında kararınızı vermek için zaman ayırıp etraflıca seçeneklerinizi araştırmanızı öneririz.

Daha Fazla

Bilhassa Göz tedavilerinde şeffaf maliyetlendirme çok önemlidir.

Akademi Hastanesi Göz Merkezi nde, bilhassa maliyetlerimizi açık bir şekilde ve şeffaf olarak hastalarımıza sunmaktayız. Bu sebeple göz Ameliyat ücretlerimizde gizli hiçbir maliyet bulunmamaktadır. Bununla beraber Akademi Hastanesi Göz Merkezimizde, tüm hastalarımıza eşit ve uygun koşullar ile tedavilerimizi sunmaktayız.

Daha Fazla

Refraktif Excimer Lazer Teknolojisinde Altın Standart

Özellikle Akademi Hastanesi Göz Merkezi nde, 4. Jenerasyon 2022 model yeni nesil Excelsius M7-H (1200 Hz) Robotik Excimer Lazer Teknolojisi kullanılmaktadır. Dolayısı ile LASIK, LASEK, PRK, TransEpitelyal-PRK (NO-TOUCH), Topo-Guided (Wavefront) lazer ameliyat tekniklerinin tamamı ugulanmaktadır.

Daha Fazla

Hassas Profilli Hasta Programı

Öncelikle Hassas Profilli Hasta Programı yüksek numaralı göz kırma kusuru olan uygun hastalara uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra Lazer göz ameliyatına uygun olmayan yüksek numaralı veya Keratoconus hastalarımız için göz içi Fakik ICL Lens ve Tri-fokal, Multifokal mercek tedavi programları hastanemizde uygulanmaktadır.

Daha Fazla

Miyop, Hipermetrop, Astigmat
Lazer Göz Tedavisi

Kısacası Uzağı göremeyen Miyop ve Hipermetrop hastalarda kornea olması gerekenden ya daha kavislidir yada daha düzdür. Dolayısı ile bulanık bir görüntü oluştur. Bunun dışında Astigmat ise gözünüzün silindirik şeklini etkileyen başka bir nedendir. Neticede Lazer Göz Ameliyatı ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmattan kusurlarınız düzeltilebilir.

Daha Fazla

Şaşılık Ameliyatları

Özellikle Strabismus veya genel adıyla Şaşılık, gözün istem dışı kayması nedeni oluşur. Dolayısı ile şaşılık gözlerin yanlış pozisyonda bulunup farklı noktalara doğru baktığı bir durumdur ve kalıtsaldır. Neticede şaşılığı düzeltmek için şaşılık ameliyatı yapılabilir.

Daha Fazla

Glokom Göz Tansiyonu Ameliyatları

Özellikle glokomun erken teşhis edilebilmesi için düzenli göz muayeneleri yaptırarak göz tansiyonunuzu mutlaka ölçtürünüz. Neticede Glokom, ilaç tedavisi veya Trabeculectomy-tüp yerleştirme ameliyatları ile tedavi edilebilir veya önlenebilir.

Daha Fazla
Anasayfa » Akademi Hastanesi Göz Merkezi | 0 262 300 41 41 | Göz Tedavileri