Anasayfa » Hasta Yorumları

Hasta Yorumları

Bize Ulaşın
Contact Us

Akıllı Lazer Göz Merkezlerimizde Tedavi Olan Hastalarımızın Yorumları

50 yaşındayım ve bu zamana kadar o kadar çok göz hastanesi ve nice profesörler gezdim ve hepsi bana katarakt rahatsızlığım olmamasına rağmen, akıllı lens yani katarak ameliyatı yapmak istediler. Ben ise Lazer Göz ameliyatı olmak istiyordum. Ve karşıma Nişantaşı hastanesi Akıllı Lazer Göz merkezi çıktı. Gözlüksüz 2 metre uzağı göremeyen gözlerim Akıllı Lazer Ameliyatı sayesinde düzeldi ve artık gözlük kullanmadan herseye yapabiliyorum. Sayın Hüseyin hocama ve Nişantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz bölümünde çalışan ekibe çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

Mahmut D.

65 yaşındayım ve 5 yıl önce Katarakt ameliyatı oldum. Fakat Yakın için gözlük kullanıyordum. Katarakt ameliyatı olanlarında Akıllı Lazer Göz Ameliyatı olabileceğini öğrendim ve hemen Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinde gittim. Sonuç Dr. Hüseyin bey ile yakın gözlüklerede veda ettim. Herkese tavsiye ederim.

Hüseyin V.

Gözlük taktığımda bile görmekte zorlanan bir hayat yaşıyordum. Ali Hocam ile tanıştıktan sonra lasik ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi. Önceden gözlükle bile göremediğim yazıları okuyabiliyor ve gözlüksüz yazabiliyorum. Hocam size çok teşekkür ederim.

Burak Ç.

48 yaşındayım 15 yıl önce uzak için lazer ameliyatı oldum sonra yakın sorunu başladı ve 5 ay önce bu sefer yakın için Akıllı Lazer Göz ameliyatı oldum ve hiçbir sorun yaşamadım. Şu anda yakını gözlüksüz telefonu görebiliyorum yazıları okuyabiliyorum. Her aradığımda telefonlara cevap veren ve mükemmel hemşireleri ile Dr. Hüseyin bey i herkese tavsiye ediyorum.

Samet F.

Dr. Ali Ofluoğlu bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Lasik Lazer operasyonundan sonra gözlüklerimden kurtuldum. Ellerinize sağlık hocam, tekrar teşekkürler.

Bilgen K.

It couldn't have been simpler and it couldn't have been quicker.

Metin Ö.

Şimdiye kadar gitmediğim göz doktoru ve profesör kalmadı. Ama sizi tanıdıktan sonra, gözlüklerimden kurtuldum. Sayın Dr.Hüseyin hocam size ne kadar teşekkür etsem az.

Melek G.

Sanki gözlerimi dünyaya yeniden açtım. Herkese tavsiye ederim. Dr. Hüseyin bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi ve başarıların devamını diliyorum.

Doğanalp A.

Aslında Dr. Hüseyin bey ile internette tesadüfen tanıştım. Aklımda lazer ameliyatı olmak yoktu sadece lenslerimi kaybettiğim için muayene olmaya gitmiştim fakat kendisini ile tanışıp sohbet ettikten sonra lazer operasyonu ile tamamen hem lenslerimden hem de göz sorunlarımdan kurtulmaya karar verdim. Şu an bu yazıyı gözlüksüz

Benek M.

Göz çizdirme operasyonu ile hayatım boyunca gördüğümü sandığım gözlerim daha net ve daha güzel görüyor. Hüseyin hocama sıcakkanlılığı, mükemmel pozitif enerjisi ve verdiği güven için çok teşekkür ederim, çok mutluyum. ????

Karataş F.

Ben ve kız arkadaşım 4 ay önce Doktor Hüseyin bey e ameliyat olduk. Gözlerimiz çok şükür net görüyor ve gözlük kullanmıyoruz ve çok memnunuz. Bilgili ve cana yakın Dr. Hüseyin hocayı herkese tavsiye ediyoruz.

Elifnur B.

Dr. Ali Ofluogluna ameliyat olmak için Almanya dan sadece 1 haftalığına geldim ama operasyon sadece 20 dakika sürdü ve ertesi gün kontrol için geldikten sonra Almanyaya döndüm. Sonuçlardan çok memnunum. Almanya’ya gözlüksüz ve yepyeni gözler ile gittim. Hocam iyi ki varsınız.

Mike C.

Operasyon sonrası gözlerimi sanki dünyaya ilk defa açmış gibi hissetim. Her şeyi net görebiliyorum. Dr.Ali Ofluoglu ve güler yüzlü olan hemşirelere çok teşekkür ediyorum herkese itina ile tavsiye ediyorum.

Akif İ.

15 dakikalık bir operasyon sonucunda eşimin uzağı görme problemini Ali hocamızın gerçekleştirdiği başarılı bir ameliyat ile düzeltti. Şu an eskiden okumadığı, göremediği yerleri net görüyor. Teşekkürler

Cahit S.

3 ay süren lazer ameliyatları araştırmam sonunda, Nişantaşı Hastanesini Göz Merkezinin web sayfasına denk geldim. Yüksek derece olan gözlerime diğer gittiğim ve görüştüğüm hastanelerde çaresi olmadığını söylemişlerdi. Fakat Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezindeki Doktorlar ile görüşmem sonucunda hem gözlerimin sıfırlanacağını söylendi.15 dakika süren Akıllı Lazer ameliyatı sonucunda net görmemin sevincini yaşıyorum. Beni 59 yaşımdan sonra göz sağlığıma kavuşturan Doktor Hüseyin bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Özgün S.

2 hafta önce muayene olmak için gittim ve doktorum Hüseyin bey in bana gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Fatma E.

Çok araştırma yaptıktan sonra internet üzerinden son teknoloji kullanan Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinin numarasını buldum ve aradım. Telefona cevap veren arkadaşlar bana verdiği detaylı bilgi için öncelikle teşekkür ederim. Doktor Hüseyin Bey tarafından muayene olduktan sonra ileri derecede bozuk olan gözlerimi aynı gün içinde lazer operasyonu yaptı. Şu an 4. Ayımı dolduruyorum ve gözlüklerime elveda ettim. Çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

Raşit R.

22 yaşında olan oğlum ve ben hiç tereddüt etmeden lazer operasyonu olduk. Operasyon sonrası az da ağrı ve batma oldu ama damlalarımızı kullandıktan sonra 3-4 saatte geçti. Sonuçlarımızdan çok memnunuz ve herkese tavsiye ederiz. Hocamıza ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Murat R.

Ailecek yıllardır gözlük kullanıyorduk. Geçtiğimiz eylül ayında kuzenimin sayesinde Nisantaşı Hastanesine gittim ve sadece 20 dakikalık süren bir operasyon sonunda, babam ve ben tamamen gözlüklerimizden kurtulduk. Artık gözlüklerimiz olmadan geceleri bile daha rahat bir kitap okuyabiliyorum. Çok teşekkür ederim,. Ailecek hayatımıza ışık oldunuz.

Elif S.

20’li yaşlarımda önce uzak görmem ve 45 yaşlarımda ise yakın görme problemim başladı. Çok hastane ve doktor gezdim ama Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezindeki ekip ile tanıştıktan sonra lazer ameliyatı olmaya tamamen karar verdim. İyi ki ameliyat olmuşum, Şu anda ne gözlük kullanıyorum ne de lens takıyorum. Özellikle doktorum Hüseyin bey e bu süreçte benimle çok ilgilendiklerini için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.

Zeynep G.

20 yıldır kullandığım gözlüklerimden Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezi sayesinde sonsuza dek veda ettim. Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiç düşünmeyin buraya gidin ve ücretsiz muayene olun. Size en doğrusunu söyleyeceklerdir.

Merve T.

20 yıldır kullandığım gözlüklerimden Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezi sayesinde sonsuza dek veda ettim. Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim. Hiç düşünmeyin buraya gidin ve ücretsiz muayene olun. Size en doğrusunu söyleyeceklerdir.

Salih R.

35 yaşındayım ve gözerimde ileri derecede astigmat rahatsızlığım olduğu için çok fazla baş ağrısı oluyordu. Facebook ta Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinin reklamını gördüm ve detaylı bilgi almak için form doldurdum 1 saat içinde bana dönüş yaptılar. Beni arayan arkadaşlar hem çok bilgiliydi hem de tedavi süreci hakkında merak ettiğim herseye cevap verdiler.Sonraki hafta Randevu aldım ve Dr. Hüseyin bey tanıştım, beni özenle muayene ettiler ve ilgilendiler. Hiç tereddüt etmeden Lazer ameliyatı oldum. Tüm Doktorlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm Hastane çalışanlarına binlerce teşekkür. Herkese tavsiye ederim.

Kaan B.

Bende Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinde Lazer Göz Ameliyatı oldum. Dr. Hüseyin bey e çok güvendim. Benimle Ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgilendiler. Ameliyattan sonra devamlı beni aradı ve durumu takip etti. Hastasına gösterdiği ilgili taktire şayan, 1 ay içinde uzak ve yakın görme problemimde tamamen düzeldi. Bana gösterdiği ilgiden dolayı önce Doktoruma ve sonrasında tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Ahmet S.

Lazer Göz Ameliyatımı Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinde yaptırdım. Hiç bir problem yaşamadım ellerinize sağlık sayın Hüseyin Hocam.

Mustafa F.

15 dakikalık bir operasyon sonucunda eşimin uzağı görme problemini Ali hocamızın gerçekleştirdiği başarılı bir ameliyat ile düzeltti. Şu an eskiden okumadığı, göremediği yerleri net görüyor. Teşekkürler

Kayra O.

60 yaşına kadar yakın ve uzak gözlüğü kullandım. Nişantaşı Göz Merkezi sayesinde 45 yıldır kullandığım gözlüklerimden 15 dakika süren Akıllı Lazer ameliyatı sayesinde kurtuldum. Doktor Hüseyin bey e ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim. İyiki varısız hocam ellerinize sağlık!

Emre Y.K

Yaklaşık 2 sene önce yurtdışında göz ameliyatı geçirmiştim. Göz yaşarmam vardı. Sol gözüm sürekli yaşarıyordu. Ameliyat sonrası %80 düzelmesine rağmen hala %20'lik bir durum vardı. Türkiye'de birçok doktora gittim. Hepsi tekrar ameliyat yapalım dedi. Ali Bey ben gözün durumunu iyi görüyorum. Biraz daha bekleyelim dedi. Çok efendi ve sakin. İnsani yönü çok çok kuvvetli. Verdiği bilgi ve açıklamalarıyla her zaman hastasına güven veriyor. Hem hekim olarak hem de insani olarak harika bir doktor. Bir kere gittikten sonra 2 yıl içinde her mesaj attığımda bana hep dönüş sağladı. Yardımcı oldu. Göz alanında en başarılı doktor bence. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali H.

Görme sıkıntım vardı. Ali Bey katarakt teşhisi koydu. Ameliyat oldum ve akıllı mercek takıldı. Operasyon ve sonrası çok başarılı geçti. Hiçbir sorun yaşamadım. Çok memnunum. Ali Bey hastasına karşı çok güzel davranan ve detaylı bilgilendiren bir doktor. Çok güvendiğim bir hekim. Alanında çok başarılı. Çevremde de her zaman öneriyorum.

Hatice K.

Göz tansiyonum ve yakın uzak görme sıkıntım sebebiyle gittim Ali Bey'e.Yaklaşık 15 senedir doktorum. Eşim, kızlarım ailecek kendisine gidiyoruz ve çok çok memnunuz. Rutin görme alanı kontrolü ve göz muayenem için kontrollere gidiyorum. Çok alçakgönüllü bir doktordur. Hastasına karşı çok ilgili ve hasta memnuniyetini ön planda tutan,çok başarılı bir doktor. Çevremdeki herkese de önerdiğim bir hekimdir.

Ekrem H.

Yaklaşık 45 yıllık gözlük ve lens bağımlılığımı büyük bir ustalıkla, (multi-focal lens) ameliyat esnasında ve sonrasında en küçük bir sızıya bile sebebiyet vermeden sonsuza dek yok edip bana %100 düzeyinde yakın ve uzak görüş yeteneği sağlayan, 20 yıllık göz doktorum Operatör Dr. Ali N. Ofluoğlu'na minnettarım.

Emre T.

Yaşım 72..her iki gözümden Katarakt ameliyatı oldum..Sağ gözüm damlayla Göz bebeği büyümemişti.. Ameliyatı Sn.Dr.Ali OFLUOGLU yaptı...Çok başarılı geçti.. Şu anda görüşüm mükemmel.cam gibi...Ali bey,konusunda Uzman ve çok başarılı.

Uğur S.

Babamın özünde katarakt şikayeti vardı o nedenle yakınlarım kendisine ameliyat olup iyileştiği ve memnun kaldığımız için babamı da o nedenle Ali Nihat Ofluoğlu hocamıza götürdük.Zaten bütün göz rahatsızlıklarında ailece Ali Nihat beye gidiyoruz . ilgisi alakası çok iyi hastasını iyileştirmeden bırakmıyor hastasının takibini çok güzel yapıyor.Göz ile alakalı rahatsızlığı olan kişilere de tavsiye ediyoruz.

Mehmet R.

Görme sıkıntım vardı. Ali Bey katarakt teşhisi koydu. Ameliyat oldum ve akıllı mercek takıldı. Operasyon ve sonrası çok başarılı geçti. Hiçbir sorun yaşamadım. Çok memnunum. Ali Bey hastasına karşı çok güzel davranan ve detaylı bilgilendiren bir doktor. Çok güvendiğim bir hekim. Alanında çok başarılı. Çevremde de her zaman öneriyorum.

Hasan G.

Görme bozukluğum ve göz kapağımdaki yağ bezeleri sebebiyle gittim Ali Bey'e. Yağ bezelerimle ilgili olarak daha önce de küçük bir cerrahi operasyon geçirmiştim. Fakat fayda etmedi. Ali Bey lazerle göz kapağımdaki yağ bezelerini aldı. Kesin sonuç oldu benim için. Çok memnun kaldım. Aynı zamanda gözlük numaramı değiştirdi. Lazerle yapılan işlem çok kolay, çok basitti. Hissetmedim bile. Hiç korktuğum gibi olmadı. Zaten Ali Bey yaptığı kapsamlı bilgilendirmeleriyle hastaya güven veren bir hekim. Son derece saygılı ve beyefendi. Takip noktasında da çok başarılı. Takdire şayan bir doktor.

Yavuz A.

20 yıldan fazladır doktorum Ali Bey. Normalde rutin kontroller için gidiyordum.Yaklaşık 4 yıl önce kısa,orta ve uzun odaklı lens değişimi oldu. Çok memnun kaldım. Çok başarılı bir operasyon oldu. 4 yıldır da sorunsuz kullanıyorum. Ağrı sızı yaşamadım. Devamındaki kontrollerde çok titiz davrandı. Çok sıcakkanlı, hastaya karşı yaklaşımı çok güzel bir doktor. Her zaman ulaşabilir durumda. Genel anlamda çok memnunum.

Erdem G.

Görme bozukluğu sebebiyle tavsiye üzerine gittim. Katarakt teşhisi koydu Ali Bey. Ameliyat oldum. Operasyon çok başarılı geçti. Sonrasında da hiçbir sorun yaşamadım. Hastaya karşı davranışları, yaklaşımı ve süreçle ilgili detaylı bilgilendirmeleri çok güzeldi. Kontrol dışında da her zaman ulaşılabilir bir doktor. Mesleğinde çok başarılı.

Bilal D.

Ali Bey 15 yıldır doktorum. Miyop ve astigmatım var. Lazerle gözlerimi çizdirmiştim. Operasyon sonrası da çok güzeldi. Şuan rutin kontrollerim devam ediyor. Tüm ailem kendisine gidiyor. Çok açıklayıcı bir doktor. Mesleki bilgisini hastaya çok güzel aktarıyor. İlgi ve alakasından da çok çok memnunuz. Mesleki başarısı zaten tartışılmaz. Çok memnun kaldığımız bir aile doktorumuzdur.

Yasin K.

Miyop sorunum var. Tavsiye üzerine Ali Bey'e gittim. Rutin kontrollerimi gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım. Çok detaylı muayene eden ve hastayı açıklayıcı olarak bilgilendiren bir hekim. Çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor. Hastaya yaklaşımından da çok memnun kaldım.

Ediz C.

Eşimin ameliyatı harika geçti.... tek kelimeyle harika bir doktor

Fulya H.

Tecrübeli kadro ????????

Furkan K.

Nişantaşı çevresinde ulaşabileceğiniz en başarılı göz merkezi.

Gürkan E.

Hizmet kalitesi ve kullanılan teknoloji üst düzey. Kesinlikle tavsiye ederim.

Haktan Z.

Lazer göz ameliyatından çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Enise Ü.

Deneyimli dr ları güleryüzlü çalışanlarıyla hizmet veren göz hastanesi.Çok memnun kaldım tsk.

Osman D.

Alanında uzman hekimlerin yer aldığı ve son teknoloji cihazların kullanıldığı ender hastanelerden bir tanesi hastalarına müşteri gibi bakmayan onlarla kendi aile fertlerinden biri gibi yaklaşan ender hastanelerden bir tanesi.

Hayrullah Y.

Doktor Ali Ofluoglu’na cok tesekkur ederim. Lasik operasyonumu, muayene surecinden operasyon sonuna kadar gecen her aninda cok profesyonel ve ic rahatlatici bir sekilde ilerlerti. Agri veya aci hissetmedim. Kendisine tekrar tekrar cok tesekkur ederim.

Ece İ.

Yakın ve uzağı görmede ciddi sıkıntılarım vardı şimdi gözlük kullanmadan yaşamanın tadını çıkartıyorum ve elime geçen her şeyi okumayı yeni öğrenmiş gibi yaşıyorum. Yaşam kalitemi bu denli arttırdığı için çok teşekkür ederim.

Merve Aykanat

50 yaşındayım ve bu zamana kadar o kadar çok göz hastanesi ve nice profesörler gezdim ve hepsi bana katarakt rahatsızlığım olmamasına rağmen, akıllı lens yani katarak ameliyatı yapmak istediler. Ben ise Lazer Göz ameliyatı olmak istiyordum. Ve karşıma Nişantaşı hastanesi Akıllı Lazer Göz merkezi çıktı. Gözlüksüz 2 metre uzağı göremeyen gözlerim Akıllı Lazer Ameliyatı sayesinde düzeldi ve artık gözlük kullanmadan herşeye yapabiliyorum. Sayın Hüseyin hocama ve Nişantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz bölümünde çalışan ekibe çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun

Melike Alacadağ

Bende Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinde Lazer Göz Ameliyatı oldum. Dr. Hüseyin bey e çok güvendim. Benimle Ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgilendiler. Ameliyattan sonra devamlı beni aradı ve durumu takip etti. Hastasına gösterdiği ilgili taktire şayan, 1 ay içinde uzak ve yakın görme problemimde tamamen düzeldi. Bana gösterdiği ilgiden dolayı önce Doktoruma ve sonrasında tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Nur Melek Ögetürk

I had the eye laser surgery in this clinic yesterday, my vision was -3.5. Now I’m seeing better then with glasses and contact lenses day before. And this is just one day after the surgery. Absolutely fantastic service, high quality doctor and perfect result. Will recommend this to anyone who is frighten but want to do the same.

Muhammet SezginGraphic Designer, Owl Eyes

a month ago
I live in the United Sates.. I have done extensive research, read the reviews and decided to take a trip half way cross the world to have my Eye issues taken care of. Amazing doctors, technology and staff. Without a doubt, it was overall an awesome experience..I would recommend this clinic to everyone that I know of..

Âdem FıratProduct Designer, That Biz

This is the place to address your eye issues with specialty high tech equipment and skilled/experienced medical staff. My personal experience was a simple brief operation with which I've finally resolved my decades-long issues. Fast, simple and painless, and a 5-star treatment.

Korhan AydınCo founder, Coffee Inc

Hello! First of all i'd just like to thank Dr Hüseyin for his incredible performance and patience with me throught this entire process. I've had many consultations and visited many centers in america and couldn't find anything that meets my satisfaction - i've traveled all the way from America to get laser eye surgery and all i can say is 100% WORTH IT! Not only can i see the world so much more clearly, i feel more like myself than i've ever felt before in my life! I definitely highly recommend Dr Hüseyin to anyone that wants to see nothing but PERFECT results!

Erdursun ZorluInstructor, Skate Nao

Very ready, very understanding, very patient in the simpleness used to make understandable all the professional explanations I asked him to give me. Compliments! I remained very clear and very pleased with what I asked, every clarification was complete, simple to understand, very professional in communication!

Çelem MançoInstructor, Skate Nao

They are very experienced, proffesional and hygien. Thank you.

Hulusi Turanlı

Best clinic in town. Highly recommended.

Murat Ekinci

65 yaşındayım ve 5 yıl önce Katarakt ameliyatı oldum. Fakat Yakın için gözlük kullanıyordum. Katarakt ameliyatı olanlarında Akıllı Lazer Göz Ameliyatı olabileceğini öğrendim ve hemen Nisantaşı Hastanesi Akıllı Lazer Göz Merkezinde gittim. Sonuç Dr. Hüseyin bey ile yakın gözlüklerede veda ettim. Herkese tavsiye ederim.

Kerem P.

Teşekkür ederim Dr. Hüseyin bey ellerinize sağlık. Artık gözlük kullanmadan sayenizde görüyorum.

Selin C.

Hipermetrop ve Presbiyopi Yakın göz kusurları için lazer tedavisi oldum ve sonucumdan çok memnunum. Teşekkür ederim.

Nehir Ö.